Tanıtım Filmi – Anigraph Film Produksiyon

Tanıtım Filmi

  Tanıtım Filmi

  Tüm şirketlerin teknolojinin ve rekabetin arttığı günümüzde tanıtım filmi olmazsa olmaz.

  Üretimdeki gücünü ARGE alanlarını teknolojik çözümlerini anlatmasının en kolay yolu tanıtım filmidir. Fabrikaların gelişimini üretim çeşitliliğini, sağlıklı koşullarda üretim yapabildiğini müşterilerine anlatmasının en kolay yoludur. Biz tanıtım filmi çekimlerine başlamadan önce tüm üretim alanları inceler gerekli teknik ve personel hazırlığı yaparız. Üretim sürecinin sekteye uğramaması, iş güvenliğine uyulması olmazsa olmazımızdır. Tanıtım Filmi çekimlerinde yaptığımız dokunuşlar doğru senaryo ve planlama bizi hızlı ve keyifli bir sonuca ulaştırmaktadır.

  Kreatif Bir Tanıtım Filmi Nasıl Olmalıdır: Öncelikle Tanıtım Filmi çekeceğimiz kurumu tanımakla işe başlarız. Üretim bantlarının özellikleri otomasyonun ön plana çıktığı sistemler üzerinde hareket ederiz. Sizin görmek istediklerini farklı bir gözle görüp en fresh haliyle ekrana yansıtmayı tercih ederiz.

  Metin Yada İçerik Planlanması: Sıkıcı olmayan keyifli bir metin kullanılmalı kurumun geçmişi ve gelecek hedefleri doğru anlatmalıdır. Tanıtım Filmi aslında Reklam Filmin uzun ve detaylı anlatımıdır. Reklamda slogan yada pazarlama metinleri kullanılırken tanıtım filmde daha çok üretimin insana verdiği katkı, sağlanan katma değer ve gelişim anlatılmalıdır. Özellikle müşteriler satın aldıkları ürünlerin hangi koşullarda üretildiğini merak nihai satıcı gücünü fabrikalardaki üretim proseslerinin gücünden alır. Özellikle kurumun satış ekibi üretilen ürünlerin kaliteli görselleriyle elini güçlendirir ve satış konusunda rahat hareket eder. İşte tamda bu noktada İçerik planlaması kısa öz ve etkili olmalıdır. Biz Tanıtım Filmi çekimlerinde öncelikle içerik planlamayı ilk sıraya alırız.

  Çekim Planlanması: Yazılan içerik için uygun görselleri doğru açılardan çekilmelidir. Tanıtım Filmi büyük yatırımların yansımasıdır.
  Tanıtım Filmi Seslendirme : Ses çok önemlidir. Siz çok iyi görseller çekebilirsiniz ama iyi bir tonlama düzgün diksiyon ile içerik anlatılmıyorsa amatörlük kokan bir işe imza atarsınız. Seslendirme konusunda tüm dillerde hizmet verirken, dublaj sanatçıları ile çalışmayı tercih ediyoruz. Tanıtım filmlerinin içerikleri ve müşteri tercihini dikkate alıp Anigraph Film reklam ajansı olarak bize en uygun dublaj sanatçısı tercihinde bulunuyoruz.

  Kurgu ve Color Süreci : Çekimlerimiz ne kadar iyi olursa olsun, kurgu son noktadır pastanın süsü iyi olmalı sade olmalı göze hitap etmeli, biz iyi ve güzel olanı seçer bir araya getiririz. Anigraph Film olarak 20 yıldır sayısız tanıtım filmi kurguladık.

AnigraphFilm Teklif Tanıtım Filmi
× Teklif Almak İçin Tıklayın