Reklam Filmi – Anigraph Film Produksiyon

Reklam Filmi

  Satış ve pazarlama için elindeki en önemli güç Reklam Film’dir. Günümüzde üretim yapıyor. Yada doğrudan müşteriye satış yapıyorsanız, reklam film’i olmadan satış stratejinizin doğru olmadığı gün geçtikte ortaya çıkar. Peki hemen reklam çekelim olur

  Yayın Mecrası Neresi?

  Kimin için bu reklam filmini yapıyoruz?

  Ürünümüzün rakipleri neler yapıyor?

  Ürünümüzü kimler satın almıyor?

  Peki neden satın almıyor?

  Gibi yüzlerce soru sorabiliriz. Biz Anigraph Film olarak size doğru planlamalar yapmak için sorular sorar cevaplarını ararız. Reklam Filmi için en doğru planlamaları sizin için düşür ve hayata geçiririz.

  Reklam Filmi ürün yada hizmetin nihai kullanıcıyla bağ kurmasını hedefler, başlangıçta o bağ nasıl kurulursa müşteri ürünü ya çok sever satın alır. Yada kampanya başlamadan çöker.

  Reklam Filmde İçerik Belirlenmesi: Oluşturduğumuz Reklam Filmi için markanın saygınlığı, güvenirliliği yada ürünün sağlamlığı anlatmak önemlidir, günümüzde reklam filmleri her geçen gün daha hızlı ve direk anlatımlara yönelmiştir, ilk beş saniyede ürün ve marka müşteri ile buluşturulmalıdır. Artık teknoloji ve hız çağındayız, zaman çok değerli kısa zamanda çok şey anlatmalı ve nihai sonuca ulaşmalıyız. Türkiye de önemli markaların reklam film lerini oluşturmanın heyecanını yaşadık. Yeni marka ve Ürünlerin reklam filmleri ile duyurulmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz.

  Reklam Filmi yapım sürecinde dikkat nelere dikkat edilmeli

  Reklamın hedef kitlesinin belirlenmesi

  Hedef kitleye uygun senaryo oluşturulması

  Doğru finans planın yapılması

  Satın almanın müşteriye hesap verebiliyor olması

  Zamanında teslim edilmesi

  Tüm yayın mecralarına uygun videoların teslim edilmesi

  Müşterinin hedef kitlesi dikkate alınarak ürünün sanat mekan uyumunun sağlanması

  Medya planlaması desteği verilmesi

AnigraphFilm Teklif Reklam Filmi
× Teklif Almak İçin Tıklayın